НОВИЙ ФОРМАТ АУКЦІОНІВ ГАРАНТОВАНОГО ПОКУПЦЯ КОРИСТУЄТЬСЯ ПОПИТОМ!

11 ЛЮТ 2022


Державне підприємство «Гарантований покупець» продовжує впроваджувати свою новаторську торгівельну стратегію! Приклад цього – вдало проведений аукціон з продажу електричної енергії, на якому були представлені інноваційні продукти. Торги відбулися 10 лютого 2022 року на Українській енергетичній біржі. Фахівці державного підприємства проаналізували потреби потенційних покупців і розробили та виставили на продаж нові продукти, а саме:

-подекадне постачання;

-двогодинні блоки;

-різний обсяг електроенергії у кожному блоці.

Обсяг електроенергії, який виставляли на торгах, продавали на другу декаду березня, тобто з 11.03 по 20.03. Загалом до кінця лютого підприємство запланувало ще 3 подібних аукціони, на яких продаватимуть електроенергію за третю декаду березня, а також за першу и другу декади квітня. Детальний календар торгів за посиланням https://www.gpee.com.ua/news_item/912

Зауважимо, що серед 8 переможців аукціону знову присутній постачальник універсальних послуг, як і минулого разу, а це означає, що завдяки цьому ПУП, жителі певної області одними з перших отримають у свої оселі вуглецево-нейтральну енергію.

Позитивним є той факт, що покупці електроенергії, навіть незважаючи на сьогоднішні реалії – волатильність цін на ринку на добу наперед – продовжують цікавитися саме вуглецево-нейтральною енергією. Це свідчить про високий кредит довіри до продавця та його надійність, а також зростаючий рівень свідомості споживачів стосовно підтримки «зеленої» генерації та покращення кліматичного питання взагалі.

Cтаном на березень 2022 року підприємство продало на аукціонах 654 475 МВт-год електроенергії від виробників альтернативних джерел. Це понад 50 % всієї електроенергії, яка очікувано буде вироблена з відновлювальних джерел у березні за прогнозним балансом Міністерства енергетики України.

Таким чином «Гарантований покупець» виходить на новий рівень  та робить свій внесок у екологічне майбутнє України. Саме завдяки аукціонам такого формату у кінцевих, у тому числі побутових споживачів  є можливість отримати «зелену» електроенергію.